Çözümler

2D Görüntüleme

2D görüntüleme sistemleri ile birlikte verim ve kaliteyi ileri seviyeye çıkarın. 2D görüntüleme sistemleri, bilgisayar tabanlı yapay görme olarak otomatik muayene ve analiz için kullanılan bir teknolojidir. Yüksek çözünürlüklü kameralar ile hedef nesne üzerinden yansıyan yoğunluğun iki boyutlu bir haritası  (X,Y) yakalanır ve işlenir. İşleme genellikle yoğunluk varyasyonlarının karşılaştırılması ile gerçekleştirilir.

Hedef nesne görüntüsü, kendi üzerinden yansıyan ışıklardan oluşur. Ortam koşullarındaki değişiklikler ve Aydınlatma tercihleri ile kaynaklanan fazla ışık, yetersiz ışık ve gölgelenmeler doğru bir sistem analiz ve muayenesini engeller.

Aydınlatma sistemleri tecrübemiz ve Görüntü işleme alanındaki uzmanlığımız ile tüm problemleri ortadan kaldırın. Müşteri odaklı uygulamalara özel geliştirdiğimiz çözümler ile kalite ve verimliliği maksimuma çıkarın.

İletişime Geçin

Yapay görme sistemleri ile ilgili bir uzmana mı ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu doldurarak Visiomex ile iletişime geçebilir ve 24 saat içinde sorunuzun cevabını alabilirsiniz.