Çözümler

3D Görüntüleme

3D görüntüleme sistemleri alanındaki uzmanlığımızdan faydalanın.

3D görüntüleme sistemleri, iki boyutlu analizin nesne farklılaşması  veya üretim kalite kontrolü için yetersiz olduğu yerlerde tercih edilir. Birden fazla kamera veya lazer yer değiştirme sensörlerinden oluşur. Bu karmaşık teknolojinin en büyük zorluklarından en önemlisi ise birden çok kameranın ve sensörlerin entegrasyonu ve sistem ile etkileşimidir.

0168f56f-341d-4bc6-9722-a8b131a03618

İleri düzey Yapay Görme  Mühendisliğimiz ve Görüntü İşleme alanındaki uzmanlığımız ile birlikte bu zorlukların üstesinden gelin. Ayrıca, küçük ölçekte konum tespiti, karmaşık parçaların hassas ölçümü ve 3B eşleştirme ve CAD modeli sağlama gibi olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

3D görüntüleme sistemleri alanında fabrika ortamları ve birçok farklı ortam şartlarında sunduğumuz çözümler ve müşteri odaklı uygulamalara özel olarak geliştirdiğimiz çözümler ile tecrübelerimizden faydalanın.

3d-goruntuleme3

İletişime Geçin

Yapay görme sistemleri ile ilgili bir uzmana mı ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu doldurarak Visiomex ile iletişime geçebilir ve 24 saat içinde sorunuzun cevabını alabilirsiniz.