Çözümler

Termal Görüntüleme

Visiomex, Termal görüntüleme  ve  Görüntü İşleme alanındaki uzmanlığı ile yanınızda.

Termal görüntüleme sistemleri, hedef nesne yüzeyindeki termal farklılıklarının görüntülenmesi amacıyla nesnelerin tahribatsız olarak muayenesini sağlar. Kızılötesi görüntüleme biliminin bir örneğidir.

İleri Teknoloji Termografik kameralar kullanılır. Termografik kameralar elektromanyetik spektrumun  yaklaşık olarak 9.000 ile 14.000 nanometre aralığındaki  Kızılötesi  radyasyonu algılar ve termogram olarak adlandırılan bu radyasyonun görüntülerini üretir. Kızılötesi radyasyon, mutlak sıfırın üzerinde sıcaklığa sahip  nesneler tarafından yayılır. Yayılan radyasyon miktarı sıcaklık ile artar ve hedef nesnelerin termal olarak incelenmesi mümkün hale gelir.

Siz de Termal görüntüleme sistemleri tecrübemiz ve Görüntü İşleme alanındaki uzmanlığımız ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız ve uygulamalara özel olarak geliştirdiğimiz çözümlerimizden faydalanın.

thermalimaging1_0

İletişime Geçin

Yapay görme sistemleri ile ilgili bir uzmana mı ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu doldurarak Visiomex ile iletişime geçebilir ve 24 saat içinde sorunuzun cevabını alabilirsiniz.