Kurumsal

 

 Your business, our vision

Takımımız

Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Bilgi Yönetimi bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi’nde Finans bölümü yüksek lisans mezunudur.

Kariyerine çeşitli startup’larda iş geliştirme rollerinde başlamış, kurumsal kariyerine ise sırasıyla IBM’de iş kontrol uzmanı, Albaraka Türk strateji departmanında kurumsal performans yönetimi yöneticisi, Kuveyt Türk’te önce Fintech Ar&Ge stratejisti, sonra IT inovasyon lideri ve Ar-Ge merkezleri yöneticisi olarak devam etmiştir. Visiomex’e geçmeden önce Architecht’te stratejik planlama müdürü olarak görev almıştır. Bilkent mezunu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hacettepe Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku bölümü masterına devam etmektedir. Visiomex kurucu ortaklarındandır. Şu anda CSO görevini sürdürmektedir. İlgi alanları arasında kampçılık, doğa sporları, kürek, tenis ve futbol gibi sporlar vardır.

8 Aralık 1991, Yozgat doğumludur. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde mezun olmuş, 2012-2020 yılları arasında farklı sektörlerde farklı rollerde çalışmıştır. 2020 Mart ayında Visiomex ekibine CTO olarak katılmıştır.

2009 yılında, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe 11 yıllık deneyime sahibim. Kalite, üretim, satış ve proje departmanlarında çalıştım. Bu ailenin, geleceği şekillendirebilecek teknolojiler geliştireceğine inanıyorum.

Yüksek lisansını İTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nde 3D görüntüleme projesinde Ar-Ge asistanı olarak yaptı. Daha sonra mühendislik bilgisini gerçek dünya uygulamalarına taşımak için İTÜ’de İşletme alanında yüksek lisans daha yaptı. Hossein; ürün yönetimi, müşteri ilişkileri ve pazarlamayla ilgileniyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Computer Vision ve Deep Learning konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerine Visiomex ekibinde R&D Engineer olarak devam etmektedir. Kişisel hobileri arasında yelken ve gemi modelciliği yer almaktadır.

1 Şubat 1998, İstanbul doğumludur. 2016 yılında Akçakoca Anadolu Öğretmen Lisesinden, 2020 yılında ise Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. An itibariyle Visiomex ekibinde Computer Vision Engineer olarak görev almaktadır.

2020 yılında, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2020 Temmuz ayında Visiomex ekibine Computer Vision Engineeri Intern olarak katılmıştır ve an itibariyle Computer Vision Engineer olarak görev almaktadır.

14 Mayıs 1998’de Arnavutluk’un Vlorë kentinde doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Kasım 2020’de Visiomex’e Computer Vision Intern olarak katıldı. Kişisel hobileri arasında bilişsel bilimler ve sinema yer alıyor.

1997 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2015 yılında Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Endüstriyel Otomasyon teknolojileri bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümüne başladı. Mesleki ilgi alanları arasında gömülü sistemler, mühendislik yazılımları, kontrol ve otomasyon teknolojileri yer almaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK’da Makina Mühendisliği bölümü öğrencisidir. 2020 yılının Temmuz ayında Visiomex ekibine Machine Vision Engineering Intern olarak katılmıştır. An itibariyle, Machine Vision Engineer olarak çalışmaya devam etmektedir. İlgi alanları arasında tenis, futbol, doğa sporları ve kampçılık vardır.

3 Haziran 1999, Samsun doğumludur. 2017 yılında halen devam etmekte olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne girmiştir. Visiomex ekibinde Computer Vision Engineering Trainee olarak görev almaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli müzik aletleri çalmakla beraber koral müzik ve fotoğrafçılıkla ilgilenmektedir.

Ben Ali Kınaş, 1999 Kayseri doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Kayseri’de okudum. Şu an Sabancı Üniversitesi ekonomi bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda finans yan dal yapıyorum. Kasım ayında Visiomex’ te ‘Strategic Planning Intern’ olarak çalışmaya başladım. Hobilerim satranç oynamak, felsefe ve finansal piyasalar.

Sabancı Üniversitesi’nde Uluslararası lisans öğrencisidir. Finans alanında yandal ile birlikte Ekonomi anadal programına kayıtlıdır. İlgi alanları arasında seyahat etmek ve yüzmek vardır.

1998 yılında İstanbul’da doğdu. 2016 yılında Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldu. Şuan Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği öğrencisidir. 2020 yılının Aralık ayında Visiomex ekibine Computer Vision Engineering Intern olarak katıldı.

Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği bölümü ve Matematik yan dal öğrencisidir. Computer vision ve machine learning ile ilgilenmektedir. Bunun yanında piyano çalmaya ve kart oyunlarına vakit ayırmaktadır. 

1998 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğretim eğitimini Bursa’da tamamladı. 2016 yılında çocukluk hayali olan bölümü ve üniversiteyi (YTÜ – Bilgisayar Mühendisliği) kazandı.  Mesleki ilgi alanları arasında derin öğrenme ve yapay zeka teknolojileri yer almaktadır. Programlama dili olarak python ile derinden bir bağı vardır. Fitness ve futbola ayrıca ilgi duymaktadır.