Kurumsal

 

 Your business, our vision

Takımımız

Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Bilgi Yönetimi bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi’nde Finans bölümü yüksek lisans mezunudur.

Kariyerine çeşitli startup’larda iş geliştirme rollerinde başlamış, kurumsal kariyerine ise sırasıyla IBM’de iş kontrol uzmanı, Albaraka Türk strateji departmanında kurumsal performans yönetimi yöneticisi, Kuveyt Türk’te önce Fintech Ar&Ge stratejisti, sonra IT inovasyon lideri ve Ar-Ge merkezleri yöneticisi olarak devam etmiştir. Visiomex’e geçmeden önce Architecht’te stratejik planlama müdürü olarak görev almıştır. Bilkent mezunu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hacettepe Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku bölümü masterına devam etmektedir. Visiomex kurucu ortaklarındandır. Şu anda CSO görevini sürdürmektedir. İlgi alanları arasında kampçılık, doğa sporları, kürek, tenis ve futbol gibi sporlar vardır.

8 Aralık 1991, Yozgat doğumludur. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde mezun olmuş, 2012-2020 yılları arasında farklı sektörlerde farklı rollerde çalışmıştır. 2020 Mart ayında Visiomex ekibine CTO olarak katılmıştır.

Mentouri Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimi bölümü mezunudur. Mentouri de Constantine Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimi bölümü yüksek lisans mezunudur.

1 Şubat 1998, İstanbul doğumludur. 2016 yılında Akçakoca Anadolu Öğretmen Lisesinden, 2020 yılında ise Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. An itibariyle Visiomex ekibinde Computer Vision Engineer olarak görev almaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Computer Vision ve Deep Learning konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerine Visiomex ekibinde R&D Engineer olarak devam etmektedir. Kişisel hobileri arasında yelken ve gemi modelciliği yer almaktadır.

2020 yılında, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2020 Temmuz ayında Visiomex ekibine Computer Vision Engineeri Intern olarak katılmıştır ve an itibariyle Computer Vision Engineer olarak görev almaktadır.

1997 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2015 yılında Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Endüstriyel Otomasyon teknolojileri bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümüne başladı. Mesleki ilgi alanları arasında gömülü sistemler, mühendislik yazılımları, kontrol ve otomasyon teknolojileri yer almaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK’da Makina Mühendisliği bölümü öğrencisidir. 2020 yılının Temmuz ayında Visiomex ekibine Machine Vision Engineering Intern olarak katılmıştır. An itibariyle, Machine Vision Engineer olarak çalışmaya devam etmektedir. İlgi alanları arasında tenis, futbol, doğa sporları ve kampçılık vardır.