Kurumsal

 

 Your business, our vision

Takımımız

Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Bilgi Yönetimi bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi’nde Finans bölümü yüksek lisans mezunudur.

Hacettepe Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku bölümü masterına devam etmektedir. Visiomex kurucu ortaklarındandır. Şu anda CSO görevini sürdürmektedir. İlgi alanları arasında kampçılık, doğa sporları, kürek, tenis ve futbol gibi sporlar vardır.

8 Aralık 1991, Yozgat doğumludur. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde mezun olmuş, 2012-2020 yılları arasında farklı sektörlerde farklı rollerde çalışmıştır. 2020 Mart ayında Visiomex ekibine CTO olarak katılmıştır.

2009 yılında, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe 11 yıllık deneyime sahibim. Kalite, üretim, satış ve proje departmanlarında çalıştım. Bu ailenin, geleceği şekillendirebilecek teknolojiler geliştireceğine inanıyorum.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Computer Vision ve Deep Learning konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerine Visiomex ekibinde R&D Engineer olarak devam etmektedir. Kişisel hobileri arasında yelken ve gemi modelciliği yer almaktadır.

2020 yılında, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2020 Temmuz ayında Visiomex ekibine Computer Vision Engineeri Intern olarak katılmıştır ve an itibariyle Computer Vision Engineer olarak görev almaktadır.

1997 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2015 yılında Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Endüstriyel Otomasyon teknolojileri bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümüne başladı. Mesleki ilgi alanları arasında gömülü sistemler, mühendislik yazılımları, kontrol ve otomasyon teknolojileri yer almaktadır.

1998 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğretim eğitimini Bursa’da tamamladı. 2016 yılında çocukluk hayali olan bölümü ve üniversiteyi (YTÜ – Bilgisayar Mühendisliği) kazandı.  Mesleki ilgi alanları arasında derin öğrenme ve yapay zeka teknolojileri yer almaktadır. Programlama dili olarak python ile derinden bir bağı vardır. Fitness ve futbola ayrıca ilgi duymaktadır.

19 Kasım 1998, Ordu doğumludur. Şu an Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisidir. Mesleki ilgi alanları arasında derin öğrenme, görüntü işleme ve veri madenciliği yer almaktadır. Bunların yanı sıra psikolojiyle ilgilenir. Hobileri ise kampçılık, kayak ve bisiklet sürmektir.

1999 yılı İstanbul doğumludur. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisidir. 2021 yılının Haziran ayında Visiomex ekibine Intern olarak katıldı. Mesleki ilgi alanlarında iş analistliği ve Endüstri 4.0 teknolojileri yer almaktadır. İlgi alanları arasında seyahat etmek, kitap okumak ve voleybol oynamak vardır.

Robotik sistemlerin modellemesi, robotik kontrol ve kinematik / ters kinematik uygulamaları üzerinde çalışmayı seven, tutkulu bir mekatronik mühendisidir. 2021 yılında, Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Teknik geçmişinin yanında, sanatsal açıdan illüstrasyon, gitar ve davul, spor branşlarından da bisiklet ve snowboard ile ilgilenmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK’da Makina Mühendisliği bölümü öğrencisidir. 2020 yılının Temmuz ayında Visiomex ekibine Machine Vision Engineering Intern olarak katılmıştır. An itibariyle, Machine Vision Engineer olarak çalışmaya devam etmektedir. İlgi alanları arasında tenis, futbol, doğa sporları ve kampçılık vardır.

2000 yılı Nisan ayında İstanbul’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Şu an Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde son sınıf öğrencisidir. Haziran 2021 tarihinde Visiomex ekibine katıldı. Mesleki ilgi alanları arasında makine öğrenmesi ve bilgisayarlı görü yer almaktadır.  Hobileri ise futbol, tenis ve havacılıktır.