Çözümler

Yapay Zeka Deep Learning

Yapay zeka, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyetidir. Aynı zamanda görüntü işleme alanında ileri teknoloji sağlamanın yanında işleme süresini de kısaltır.

Bu bağlamda, zorlu endüstriyel uygulamalarınıza Yapay Zeka Deep Learning tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Yapay zekanın kullanımıyla, görsel verilerin içerdiği bilgiler sadece insan algısına hitap eden basit bir reklam aracı olmaktan çıkıp medikal tanı uygulamalarından malzeme bilimi teknolojilerine, savunma sanayisindeki sensör sistemlerinden film endüstrisine kadar geniş ölçekteki teknolojilerin kaynağına dönüşüyor.

 

Endüstri uygulamalarında görüntü işlemenin giderek yaygınlaşması ve üretimde hassasiyet, hız ve sıfır hata beklentisiyle kalite kontrollerin gerçekleştirilmesinin istenmesi Yapay Zeka Deep Learning’in görüntü işleme proseslerine katılmasını zorunlu hale getirmiştir.

Klasik görüntü işleme teknikleriyle fabrika ortamlarında veya üretimin gerçekleştiği alanlarda aydınlatma koşullarının yetersiz veya uygun olmaması, ortam şartlarının değişmesi ve işlenecek görüntü setlerinin büyük olması görüntü setlerinin  hızlı bir şekilde işlenip, doğru ve anlamlı sonuçların elde edilmesini güçleştirmektedir.

Yenilikçi Yapay Zeka Derin Öğrenme tekniklerimiz ile birlikte zorlu ortam şartlarında işlenecek görüntü setlerindeki hata ve kusurları hızlı ve sıfır hata ile analiz edin.

yapayzekaa

İletişime Geçin

Yapay görme sistemleri ile ilgili bir uzmana mı ihtiyacınız var ? Aşağıdaki formu doldurarak Visiomex ile iletişime geçebilir ve 24 saat içinde sorunuzun cevabını alabilirsiniz.