YFYİ 2014 ODTU Teknopark’da Gerçekleşti

Yeni Fikirler Yeni İşler, girişimcilere büyük bir ailenin parçası olma fırsatı sunar. Yenilikçi iş fikirlerini farklı bakış açıları ile geliştirir, güçlü mentor havuzu ile şekillendirir ve iş ortaklarının katkısı ile ticarileşme yolunda destekler.

Erken aşamada başlayan YFYİ bağı, mezunlarını uzun vadede destekler. YFYİ mezunları #izbırakır.

Yeni Fikirler Yeni İşler 2014 (yfyi 2014) ödülleri 8 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerine kavuştu.

Gece de bilişim dalında ChainNetwork, savunma sanayi dalında Grafantek, sağlık dalında BTech!, enerji kategorisinde B&G TECH ve genel kategori dalında 2C ödül alan çalışmalara imza attılar. Toplamda 1453 proje arasından VisioMechanics, MoldGuardian projesi ile dört farklı aşama sonrasında genel kategoride finale kalmaya hak kazandı. VisioMechanics, final dalında derece yaparak genel kategoride ilk beş proje arasına girdi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük teknoloji tabanlı girişimcilik yarışması olan Yeni Fikirler Yeni İşler 2005 yılından bu yana genç girişimcilerimizi desteklemektedir. Her geçen yıl kendini yenileyen ve geliştiren Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması, sağladığı destekler ile genç girişimcilerin iş kurma süreçlerini başlatmakta, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Yeni Fikirler Yeni İşler’in web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar