Cam Endüstrisi

Görüntü işleme uzmanlığımız ile cam endüstrisinde karmaşık yapay görme uygulamalarını başarıyla uyguluyoruz. Yüksek hassasiyet ve hızlı çevrim süreleriyle çalışan sistemlerimiz, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz performans sunar. Cam  sektöründe sunduğumuz çözümler, üretim süreçlerini daha etkin kılma, ürün kalitesini yükseltme, erken aşamada hataları tespit etme ve sonuç olarak maliyetleri düşürme gibi birçok avantaj sunmaktadır. Cam firmaları, görüntü işlem temelli kalite kontrol sistemlerimizi kullanarak müşteri memnuniyetini artırmanın yanı sıra rekabet üstünlüğü elde etmektedirler.

Sağladığımız avantajlar:

– Kullandığımız teknolojiler, cam üzerindeki tüm hataları ve defoları tespit edebilir. Bu sayede ürünlerin kalitesi artar, müşteri memnuniyeti sağlanır ve geri çağırma maliyetleri azalır.
– Sunduğumuz çözümler, hızlı ve otomatik bir şekilde çok sayıda parça veya ürünü denetleyebilir. Bu işlem, manuel denetim süreçlerine kıyasla üretim hızını artırmaktadır.
– Erken aşamada hataların tespit edilmesi ile üretim hatasından kaynaklanan maliyetleri azaltmaktayız. İleri aşamalarda tespit edilen hataların düzeltilmesi, daha fazla zaman ve maliyet gerektirecektir.
– Manuel kalite kontrol süreçlerinde insan hatası riski bulunmaktadır. Görüntü işleme teknolojisi ile bu riski azaltarak daha tutarlı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktayız.
 
Yüzey, Habbe ve Harman Kontrolleri

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir