YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

Türkiye’nin hızla büyüyen DeepTech Startup’ına Yatırım Yapın!

Visiomex, 2014 yılında ODTÜ Teknopark’ta düzenlenen Yeni Fikirler Yeni İşler yarışmasında başlayan bir başarı öyküsüdür. 2018 yılında GOSB Teknopark’ta kurulan Visiomex, yapay görme (Machine Vision) alanında uzmanlaşmış bir deepTech startup’ıdır. Kuruluşundan itibaren, Visiomex, otomotiv, beyaz eşya ve savunma sanayi gibi öncelikli sektörlere odaklanarak hizmet vermektedir.

Şirket, 2020 yılında SPK tarafından onaylanmış KT Portföy GSYF’den pre-seed yatırımını almıştır. Bu yatırım, Visiomex’in teknoloji ve inovasyon alanındaki liderliğini güçlendirmek ve büyüme potansiyelini artırmak için kullanılmıştır. Visiomex’in sıkı finansal yönetimi ve devlet teşvikleri (teknopark, sanayi ve ticaret bakanlığı, ekonomi bakanlığı gibi) ve hibe programlarındaki (TÜBİYAK-TEYDEB, KOSGEB gibi) başarısı, güvenilir bir finansal yapı oluşturmuştur. Ayrıca, pozitif EBITDA’sı, şirketin büyüme ivmesini sürdürülebilir kılmasına yardımcı olmuştur.

Visiomex, teknoloji ve inovasyon alanında önemli bir oyuncu olma vizyonuyla hareket etmektedir. Endüstriyel çözümlerde yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerine değer katmayı hedefleyen Visiomex, gelecekte de teknolojiye yaptığı yatırımlarla öncü bir rol oynamaya devam edecektir.

Aklınıza takılan sorular ya da yatırım istekleriniz için
[email protected]a mail ile ulaşabilirsiniz.